Головна » 2017 » Грудень » 18

16 грудня в м. Біла Церква відбувся відкритий  чемпіонат ДЮСШ «Олімп» з дзюдо серед юнаків та дівчат. Юний вихованець Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Голуб Богдан виборов бронзову медаль чемпіонату. Тренує майбутню зірку дзюдо тренер-викладач ДЮСШ Горчинский Віктор Леонідович, який працює на базі Озернянської ЗОШ І-ІІІст.

16 грудня в м. Обухів відбулася відкрита першість Обухівського району з боксу серед юнаків та дівчат.
     Хороших результатів досягли вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи тренера-викладача ДЮСШ Руслана Олександровича Кириченка, знову брати боксери Вишнівський Андрій (вагова категорія 30 кг) і Вишнівський Ілля (вагова категорія 31 кг) вибороли золоті медалі змагань, а також золоті медалі здобули: Кощук Герман (вагова кате ... Читати далі »

Переглядів: 409 | Додав: sport | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

Фото Анны Яценко.

15 грудня у спортивному залі Маловільшанської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. (директор Борзенко І.Ю.) відбулися фінальні змагання відкритої першості Білоцерківської району з баскетболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів.

Перше місце в змаганнях серед дівчат виборола команда Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури Горчинський В.Л.),

Фото Анны Яценко. ... Читати далі »

Переглядів: 407 | Додав: sport | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

16 грудня 2017 року відбулася відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футзалу серед команд юнаків.