БОКС
19 жовтня в м. Ставище проходив Відкритий чемпіонат Ставищенського району з боксу до Дня українського козацтва та Дня міста Ставище. Юні боксери, вихованці тренера Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Кириченка Р.О., досягли високих результатів.
Переможцями турніру стали: Росоха Олександр (вагова категорія 80), Котовський Артем (вагова категорія 40), Горун Олександр (вагова категорія 31). Срібні нагороди вибороли: Мищенко Анатолій (вагова категорія 32,5), Благушин Андрій (вагова категорія 64), Великий Дмитро (вагова категорія 31), Мотузко Микита (вагова категорія 31), Політковський Юрій (вагова категорія 32). Команда Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи стала улюбленцем змагань. Нашим чемпіонам Росохі Олександру і Котовському Артему було доручено покладання вінка вшанування та поваги козацтву до пам’ятника.
НАШІ БОКСЕРИ ЗНОВУ ВІДЗНАЧИЛИСЯ
З 19 по 21 вересня в м. Бровари відбулася відкрита першість Київської обласної ДЮСШ з боксу серед юнаків 2000-2001, 2002-2003 р.н., яка проводилася з метою: популяризації боксу серед школярів, впровадження фізичної культури і спорту в повсякденний побут учнів, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи серед учнівської молоді, підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи в дитячо-юнацьких спортивних школах і звичайно визначення переможців та призерів змагань. Вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи знову відзначилися,
так Розсоха Олександр (вагова категорія 75 кг) став чемпіоном, а Горун Олександр срібним призером першості. Підготував спортсменів тренер-викладач спортивної школи Руслан Кириченко. Бажаємо вихованцям та тренеру подальших успіхів та перемог.

Серед  переможців турніру  знову наші боксери

З  21 по 23 березня в спортивному комплексі ДЮСШ м. Монастирище відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений 70-й річниці визволення Монастирищенського району від німецько-фашистських загарбників та з нагоди 200-річчя від Дня народження Т.Г. Шевченка.

Слід відзначити, що змагання проводились з метою популяризації спорту, підвищення спортивної майстерності, якісного відбору спортсменів до збірної команди України з боксу. В змаганнях взяли участь спортсмени Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Знову непереможними стали вихованці тренера Кириченка Руслана Олександровича. Золоті медалі Чемпіонату вибороли Росоха Олександр (вагова категорія 75 кг) та Благушин Андрій (вагова категорія 54 кг). Котовський  Артем (вагова категорія 44 кг) здобув срібну медаль. Колесник Владислав (вагова категорія 57 кг) та Ступаченко Назар (вагова категорія              54 кг) вибороли бронзові нагороди.

Нагородження переможців і призерів Чемпіонату проводили срібний призер Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні Денис Беринчик  та чемпіон Європи Максим Бурсак, які побажали нових успіхів на боксерському рингу.

І знову ми призери, маємо - срібні нагороди!

З  13 по 15 березня в м. Бровари відбувся Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 1997-1998  років народження.

Мета та завдання Чемпіонату не тільки популяризація боксу серед молоді та виявлення перспективних спортсменів, головне завдання було відбір спортсменів на Чемпіонат України. Взяли участь більше 10 команд міст, районів, фізкультурно-спортивних товариств і відомств. Близько 100 спортсменів боролися за перемогу.

Білоцерківську районну дитячо-юнацьку спортивну школу представляв вихованець Мальченко  Владислав (учень Узинської ЗОШ №1), який в своїй ваговій категорії 57 кг в нелегких боях виборов срібну нагороду змагань. Підготував Владислава тренер районної спортивної школи Кириченко Руслан Олександрович. Надалі триватиме напружена підготовка до Чемпіонату України, тому бажаємо призеру терпіння, наснаги, незламної сили волі до нових звершень та нових перемог.

СЕРЕД ЛІДЕРІВ – ЮНІ БОКСЕРИ БІЛОЦЕРКІВЩИНИ

Незважаючи на морози, в місті Біла Церква проходив Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2000-2001 року народження. Мета та завдання Чемпіонату не тільки популяризація боксу серед дітей та молоді , а і виявлення перспективних боксерів, головне завдання Чемпіонату - відбір спортсменів до складу збірної команди області для участі у Чемпіонаті України.

Знову відзначилися вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, учні тренера Руслана Олександровича Кириченка,  який заохотив та зацікавив до занять боксом не тільки учнів м. Узина, а також села Розаліївки.

Уже неодноразовий чемпіон області  Росоха Олександр (вагова категорія 75 кг) в котрий раз був непереможним, виборовши золоту медаль Чемпіонату. Благушин Андрій (вагова категорія 51кг) став срібним призером. Бронзові медалі здобули Гришко Олексій (вагова категорія 48кг), Поліщук  Олександр (вагова категорія 61кг), та Котовський Артем (вагова категорія 31кг)

Улюбленцем Чемпіонату став зовсім юний учасник Литичевський Єгор (2007р.н), який  не тільки проявив себе як завзятий юний боксер,  в своїй ваговій категорії (25кг), але він був одним з найкращих.

Тож привітаємо тренера та його вихованців з успішним виступом на змаганнях та побажаємо їм подальших перемог!

Кращі  у рингу - вихованці Руслана Кириченка

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича цими днями в  Обухові проходила відкрита першість з боксу, присвячена 70-річчю визволення міста від німецько-фашистських загарбників, в якій серед інших взяла участь команда Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Юні боксери тренера Р.О. Кириченка показали на турнірі дуже гарні результати. У своїх вагових категоріях були непереможними білоцерківці Артем Котовський, Олександр Росоха, Андрій Благушин  та Сергій Желізний, які здобули на обухівському рингу золоті медалі. Бронзові нагороди у копилку команди принесли  Олександр Гришко, Віктор Горбань і Тарас Пігальчук.

Бажаємо нашим спортсменам і їхньому тренеру  і надалі гідно захищати честь Білоцерківського району на обласних та всеукраїнських змаганнях.

Юні боксери Білоцерківщини – вперед!

З 14 по 16 березня 2013 року Управлінням з питань фізичної культури та спорту КОДА проводився Чемпіонат Київської області з боксу присвячений героям Чорнобиля в м. Славутич. Свято боксу співпало з традиційним українським святом Масляна. Вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом Кириченка Р.О., який працює з дітьми м. Узина та с. Розаліївки проявили себе одними з кращих на цьому чемпіонаті. Ромаченко Євген учень Розаліївської ЗОШ з «боксерською» волею до перемоги став срібним призером чемпіонату. Сукач Віталій та Мальченко Владислав, учні Узинської ЗОШ №1 стали бронзовими призерами в своїх вагових категоріях, а також Пермінов Гліб, учень Узинської гімназії виборов третє місце. Чудово що свято боксу і свято Масляної залишило багато вражень юним спортсменам. Крім здобутих грамот, медалей учасники скуштували млинці, а також взяли участь в розвагах, вшановуючи українські традиції. Бажаємо тренеру Кириченку Р.О. та його вихованцям перемоги в майбутніх боях, сталевих нервів та фанатичної волі до перемоги.
В грудні 2012 року відбувся традиційний Новорічний турнір з боксу пам’яті тренера Штики Леоніда Павловича.

Змагання проходили в спортивному клубі армії м. Біла церква серед юнаків       1995-96, та 1997-99років народження. Мета змагань - популяризація боксу та виявлення перспективних боксерів для участі в обласних змаганнях. Як завжди вдало виступили вихованці тренера Білоцерківської районної ДЮСШ Кириченка Руслана Олександровича, який працює на базі Узинської школи. В турнірі також взяли участь юні боксери з Броварського району, м. Умані, Ставища, Фастова та м.Білої Церкви.

Учні Білоцерківської районної ДЮСШ гідно захищали честь Білоцерківського району.

Пашинський Ярослав і Степанець Валентин стали чемпіонами в своїх вагових категоріях. А Кучер Юрій Та Віговський Віталій зайняли відповідно друге та третє місця.