21 березня в приміщенні Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи відбулося засідання педагогічної ради.

В повістку денну було включено сім найактуальніших питань.

 Лікар ДЮСШ – Валентина Іванівна Олійник ознайомила присутніх з наказом про повторне медичне обстеження. Дуже змістовна та цікава була її доповідь про актуальне захворювання як  – вегето-судинна дистонія.

По третьому питанню доповідали тренери про підсумки спортивно-масової роботи, спортивні досягнення за перший квартал та етапи підготовки кандидатів збірних команд ДЮСШ до участі в змаганнях ДЮСШ, району, області, України в весняно-літній період.  

З 07 квітня по 30 травня в спортивній школі будуть проводитися перевідні іспити та комплектування навчальних груп на місцях, визначених згідно графіка доповідала Т.М.Меркушева Екзамени будуть проведені у формі змагань по визначеній програмі на відділеннях. По результатам цих іспитів будуть формуватися навчально-тренувальні групи на наступний навчальний рік.

Завершила та підвела підсумки голова педагогічної ради директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Ганна Іванівна Яценко, яка наголосила, що треба підтримувати та покращувати роботу спортивної школи, знаходити шляхи вирішення проблем, адміністрація школи буде завжди сприяти та робити все можливе, щоб досягти спільного успіху.


   

 

На базі Білоцерківської районної ДЮСШ 

проведено нараду тренерів-викладачів Білоцерківської районної ДЮСШ

 

               Про участь в семінарі-конференції на тему: «Дослідницько - експериментальна робота в Олімпійській освіті» яка проходила в ДМЦ «Артек» розповів Віктор Григорович Троценко, 

та Сергій Вікторович Зеленецький.
       Про виконання прийнятих рішень попередньої наради доповідав заступник директора  ДЮСШ – Аршинов О.В.
Про техніку безпеки та правила поведінки на воді в літній період розповіла лікар ДЮСШ – Валентина Іванівна Олійник. 
 

Про підсумки півріччя та проведення перевідних іспитів на відділеннях та в навчально-тренувальних групах ДЮСШ в 2013 н.р.  доповідав заступник директора  ДЮСШ – Аршинов О.В., а  за спортивні здобутки відділення футболу - розповів тренер-викладач Григорій Костянтинович Дугін


 за результати роботи відділення легкої атлетики – розповідала старший тренер відділення  Тетяна Михайлівна Яненко 

      за роботу відділення боксу доповідав тренер – Р.О.Кириченко


      за досягнення відділення дзюдо доповідав – тренер В.Л. Горчинський

Про стан здачі планової документації тренерів за 2013 н.р. розповіла методист  ДЮСШ – Т.М. Меркушева

Форма входу

Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайту