Успіх наших легкоатлетів

Успіх юних легкоатлетів

04 жовтня відбувся відкритий Чемпіонат України ХІІ «Білоцерківський марафон». Крім основної дистанції 42км 195м до програми були включені та проведені забіги напівмарафону на 21км 141м та 10км 614м для дорослих, на 2км 270м для дітей 10-17 років, на 340м для дітей 7-9 років, 21м 34см для дітей до 7 років. В марафоні взяло участь більше 2 тисяч спортсменів. Активну участь в змаганнях взяли вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи. Іщук Ольга, вихованка тренера-викладача ДЮСШ Оскерко Ніни Петрівни виборола бронзову медаль на дистанції 2км 270м. Також ще одну бронзову медаль здобула Добровольська Тетяна, яка тільки почала тренуватися у тренера-викладача Веремійчук Олени Мефодіївни, яка працює на базі Узинської ЗОШ І-ІІІст. №2. Бажаємо тренерам та їх вихованцям нових здобутків та рекордів.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

17-19 жовня в м. Івано-Франківськ проходив Чемпіонат України серед дорослих та молоді зі спортивної ходьби серед команд ДЮСШ, СДЮШОР. На гостинну землю Прикарпаття з’їхалися 22 команди з різних міст та регіонів України. В змаганнях взяла участь команда з легкої атлетики Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи. В загальнокомандному заліку наші вихованці посіли четверте місце серед 22 команд. Підготувала команду тренер Веремійчук О.М.

НОВИНИ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

04 жовтня на стадіоні «Трудові резерви» м. Білої Церкви проводилася відкрита першість Київської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Гарт» з легкої атлетики /багатоборство/ пам’яті А.К.Анцибора серед юнаків та дівчат 1997-99, 2000-01, 2002-03, 2004р.р.н. та молодших. Вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи виступали на гідному рівні, показуючи високі результати у своїх вікових групах,

так Засуха Артем у стрибках у довжину з розбігу, бігу на 100 м, та потрійному стрибку став непереможним в усіх видах, виборовши золоту медаль змагань, а тренує спортсмена В.М.Коваленко, Іщук Ольга в бігу на 100 м, та бігу на 800 м здобула також перше місце, її тренує Н.П.Оскерко. Срібними призерами легкоатлетичних змагань стали Сизченко Андрій (біг 60 м, стрибки у довжину) тренує Яненко Т.М., Романенко Ярослав (біг 60 м, стрибки у довжину) тренує Оскерко Н.П., бронзові медалі вибороли Сидоренко Олександр ( біг 60 м, біг 800 м) тренер Оскерко Н.П., Кубенко Юлія ( біг 60 м, стрибки у висоту) тренує юну спортсменку В.М.Коваленко.

Серед  наших - майбутній олімпієць

В легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності з 22-23 березня проходив Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства серед СДЮШОР та ДЮСШ. Змагалися юнаки та дівчата 1999-2000 років народження. В змаганнях взяли участь найсильніші легкоатлети спортивних шкіл областей, міст, районів, спортивних товариств та відомств України.

На базі Трушківської ЗОШ І-ІІІ ст. працює заслужений тренер України, лауреат номінації кращий тренер Київщини з олімпійських видів спорту Коваленко Валентина Михайлівна. Не дивно, що її вихованець Засуха Артем виборов бронзову нагороду Чемпіонату України посівши почесне третє місце. Змагався Артем в двоборстві - біг  60 м. та стрибках у довжину з розбігу.

Бажаємо тренеру та її вихованцю нових звершень та перемог.

Серед кращих юних легкоатлетів - білоцерківці

16 листопада цього року в легкоатлетичному манежі міста Бровари відбувся чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (юнаки та дівчата 1997 р.н. та молодші).

Головним завданням змагань був відбір спортсменів до складу збірних команд Київщини для участі в чемпіонатах, Кубках та Всеукраїнських змаганнях. Отож, щоб показати себе,  у Бровари приїхали усі найкращі юні легкоатлети області.

Білоцерківська районна дитячо-юнацька спортивна школа стала одним з лідерів командних змагань. Під керівництвом старшого тренера відділення легкої атлетики Г.Ф. Пташника до складу збірної команди були відібрані кращі спортсмени нашого району.

На змаганнях з бігу на 600 метрів срібним призером став наш земляк Віталій Житовоз, а Дарина Кучинська виборола бронзу. Готувала цих спортсменів досвідчений тренер Н.П. Оскерко.

Знову проявив себе Артем Засуха, вихованець тренера В.М. Коваленко, який був другим в стрибках у довжину з результатом 6 метрів  і 04 сантиметрів. У спортивній ходьбі на 3000 метрів першою на фініші була Діана Данилюк, вихованка тренера  О.М.Веремійчук - вона принесла команді золоту винагороду.

Також хороші результати на обласних змаганнях показали Юрій Хоптян, Катерина Івоненко, Марина Береговенко та  Інна Кавун - учні тренерів Г.Ф. Пташника і Т.М.Яненко.

Успішними стартами завершили легкоатлетичний літній сезон вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи. На першості області з легкої атлетики «Золота осінь» серед юнаків та дівчат в трьох вікових групах, із вісімнадцяти команд міст та районів, команда нашої спортивної школи здобула третє місце, програвши лише Київська обласна ДЮСШ «Гарт» та ДЮСШ м. Фастова.

Найбільший внесок в успішний виступ внесли вихованці: Фістер Мирослава, Гудачок Марія (спортивна ходьба) тренер Веремійчук О.М., Паренчук Євген (штовхання ядра) тренер Яненко Т.М., Чудінов Гліб (бар’єрний біг) тренер Коваленко В.М., Худак Тетяна (біг 800 метрів) тренер      Пташник Г.Ф., Драбик Василина (біг 1500 метрів) тренер Рубан І.Л.

Попереду старти зимового сезону тож побажаємо тренерам та їх вихованцям нових перемог та успіхів.