ВОЛЕЙБОЛ
18 жовтня в м. Біла Церква відбувся Чемпіонат Київської області з волейболу серед дівчат 2001 року народження та молодших.
В цьому навчальному році в Білоцерківській районній дитячо-юнацькій спортивній школі на базі Узинської гімназії відкрилося відділення волейболу. В спортивну школу прийшов працювати молодий талановитий тренер Костянтин Нестеренко і вже на перших своїх змаганнях,
його вихованці показали досить добрий результат, увійшовши в п’ятірку кращих команд дівчат області.

Районне спортивне свято волейболу.

28 березня уже традиційно Узинська ЗОШ №1 відкрила свої двері для проведення першості Білоцерківського району з волейболу серед  загальноосвітніх навчальних закладів. На урочистому відкритті учасникам змагань побажали добрих здобутків, успіхів та перемог начальник відділу молоді та спорту Надія Михайлівна Криливець та директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Ганна Іванівна Яценко.

Фінальні змагання  першості Білоцерківського району з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів проходили дуже емоційно. Головний суддя змагань – вчитель фізичної культури Узинської ЗОШ №1 – Віктор Миколайович Павлієнко відзначив що рівень підготовки юних волейболістів за рік - зріс.

Після зональних змагань, які проходили на базах Фурсівської, Озернянської шкіл та Узинських шкіл №1 та №2, в яких взяло участь 24 команди юнаків та дівчат з 17 шкіл, у фінал вийшли вісім найсильніших команд, із яких чотири команди юнаків та чотири дівчат. Впевнену перемогу – перше місце, серед команд юнаків та дівчат виборола Дроздівська ЗОШ (вчитель Бондар В.В.), друге місце серед команд юнаків посіла команда Шкарівської ЗОШ (вчитель Стельмах О.А.), трете місце  – здобула команда юнаків Узинської ЗОШ №1 (вчитель Павлієнко В.М.).

У напруженів боротьбі серед дівчат команди Узинської ЗОШ №1 та Фурсівської ЗОШ (вчитель Єжова Т.В.) відповідно розподілили друге та трете місце.

Бажаємо  юним спортсменам та їх наставникам успіхів та досягнення Олімпійських вершин!

Спортивне свято з нагоди 90-річчя з дня заснування Білоцерківського району.

І знову традиційно Узинська ЗОШ №1 відкрила свої двері за для проведення районних спортивних змагань.

На початку березня під керівництвом відділу освіти Білоцерківської РДА відбувся фінал першості серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з волейболу присвячений 90-й річниці з дня заснування Білоцерківського району, головний суддя змагань – вчитель фізичної культури Узинська ЗОШ №1 – Віктор Миколайович Павлієнко. Після зональних змагань, які проходили на базах шкіл с. Трушки, с. Озерна та            м. Узина в яких взяло участь 45 команд юнаків та дівчат, у фінал вийшли вісім найсильніших команд, із яких чотири команди юнаків та чотири дівчат. Впевнену перемогу, вже другий рік поспіль, здобули юнаки Узинської ЗОШ №1 (вчитель Павлієнко В.М.),

друге місце посіла команда Озернянської ЗОШ (вчитель Горчинський В.Л.), а третє місце команда Узинської ЗОШ №2 (вчитель Сапожник С.В.). У запеклій боротьбі серед дівчат команда Дроздівської ЗОШ (вчитель Бондар В.В.), володарі перехідного кубку з волейболу на протязі двох років, поступилися команді Фурсівської ЗОШ (вчитель Єжова Т.В.)

та зайняла друге місце. Третє місце посіла команда дівчат Узинської ЗОШ №1. Директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Іванівна Яценко вручила  переможцям та призерам змагань кубки та грамоти відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації.