Першість Білоцерківського району з футболу серед школярів - фінішувала!

16 команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів взяли участь у районних зональних змаганнях з футболу, які проводилися на футбольних полях Узинських ЗОШ №1 та №2, Озернянської ЗОШ І-ІІІст., Фурсівської ЗОШ. Вони боролися за право вийти у фінал, та стати кращими футбольними командами району. У селі Фурси учасники змагань та вболівальники взяли участь у благоустрої алеї слави Небесної сотні та присв’ятили першість пам’яті полеглих героїв.
17 жовтня в м. Узині на стадіоні «Авіатор» відбулися фінальні змагання першості Білоцерківського району з футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. На параді відкриття змагань директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи побажала юним футболістам гарної гри та нових перемог. На спортивний захід завітали гості: представник відділу молоді та спорту Білоцерківської районної державної адміністрації С.Ю.Соколов, голова Білоцерківської районної федерації футболу Г.І.Прищепчук та директор ФК «Арсенал» І.В.Гейло. І от прозвучав Гімн України, і фінал першості району з футболу серед школярів було урочисто відкрито.
Змагання проходили в наполегливій та цілеспрямованій грі. Третє місце посіла команда Трушківської ЗОШ І-ІІІ ст., підготував команду вчитель В.Г.Троценко. У захоплюючому фіналі зустрілися команди Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та команда Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. В нелегкій, безкомпромісній грі друге місце зайняла – команда Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вчитель С.В.Сапожник, директор С.В.Бойко), а чемпіонами першості Білоцерківського району сезону 2014-2015н.р. стали футболісти Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель В.М.Павлієнко, директор В.М.Бойко).
Команда переможець та команди призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА, та кубком Федерації футболу Білоцерківського району. Також призами були відзначені кращі гравці змагань: учні Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1: Макала Денис та Базилевич Артур; учні Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2: Семенчук Владислав та Уніченко Богдан; учень Трушківської ЗОШ І-ІІІ ст. Засуха Артем, а Бондар Богдан – учень Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ст., став кращим воротарем першості.
Тож побажаємо юним футболістам досягнення високих спортивних здобутків та успіхів у житті та спорті.
13 жовтня пройшла першість Білоцерківського району з футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів. В нелегкій наполегливій безкомпромісній боротьбі почесне трете місце посіла команда Матюшівської ЗОШ (вчитель Сулима Андрій Васильович), друге зайняла – команда Фастівського НВО, вчитель Ковтун Віталій Володимировича, який був головним суддею змагань. Звання чемпіонів району серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів у напруженій грі вибороли юні футболісти Озернянської ЗОШ №1, під керівництвом вчителя фізичної культури Реунової Нелі Олександрівни.
Чемпіони серед школярів визначилися

Проведено першість та виявлено переможців з футболу серед навчальних закладів Білоцерківського району 2012-2013 навчального року.
Фінал серед загальноосвітніх навчальних шкіл І-ІІІ ступенів відбувся на стадіоні «Авіатор» м. Узин. Після зональних змагань в фінал пробилися найсильніші команди району.
У фінальному двобої зустрілися футболісти Узинської ЗОШ№2 та Шкарівської ЗОШ, які мають досвід участі у обласній і Всеукраїнській дитячій лізі.
Спортсмени Узинської ЗОШ №2, вчитель Сапожник С.В., здобули впевнену перемогу з рахунком 2:0.
У грі за третє місце сильнішою виявилась команда Узинської ЗОШ №1 вчитель Павлієнко В.М., яка здолала опір юних футболістів із Фурсів.

Команди загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів фінальні змагання провели на футбольному полі мікрорайону «Гайок» м. Біла Церква. Перемогу здобула команда Матюшівської ЗОШ, вчитель Макарчук І.П., друге місце виборола команда Озернянської ЗОШ №1, вчитель Реунова Н.О., в боротьбі за третє місце сильнішими виявилась команда Вільнотарасівської школи, вчитель Меркушева Т.М., яка перемогла юних футболістів із Фастівського НВО. Команда переможець отримала кубок.
Переможці змагань отримали кубки та відзначені дипломами відділу освіти, які були вручені директором Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Ганною Іванівною Яценко.