Наші дзюдоїсті розпочали сезон
26 вересня в м. Біла Церква проходила відкрита першість дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» з дзюдо серед юнаків 2004 року народження і молодші. Завданням першості було підвищення спортивної майстерності спортсменів та популяризація дзюдо серед дітей та молоді. Змагання проходили в дружній, позитивній атмосфері.
Юні дзюдоїсти Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, вихованці тренера Горчинського В.Л., досягли таких результатів: Прибора Олександр (вагова категорія 26кг) виборов перше місце, Костенко Максим (вагова категорія 38кг) став бронзовим призером змагань, Марущак Артем (вагова категорія 29кг) посів шосте місце.

ДЗЮДОЇСТИ ВІДЗНАЧИЛИСЯ

Вдало розпочали Новий спортивний рік дзюдоїсти Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

18 грудня в місті  Василькові проходив Чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 1997-1999 років народження. Завданням змагань було підвищення спортивної майстерності спортсменів та популяризація дзюдо серед дітей та молоді.  Головною  метою - відбір найсильніших  спортсменів для участі в Чемпіонаті України, який відбудеться в лютому, тому боролися за перемогу кращі дзюдоїсти 15 збірних команд міст та районів фізкультурно-спортивних товариств області в різних вагових категоріях.

Тренер Білоцерківської районної спортивної школи Горчинський В. Л.   працює на базі Озернянської  ЗОШ І-ІІІ ст.  Віктор Леонідович за досить невеликий термін роботи зміг заохотити та привити справжню любов до цього виду спорту багатьом учням, його вихованці постійні переможці та призери обласних та районних змагань. Хороші результати показали спортсмени і на цьому  Чемпіонаті.  Знову стала непереможною Жуковська Анжела (вагова категорія 40 кг), виборовши перше місце, здобула право брати участь в Чемпіонаті України. Срібним призером став Сіромаха Віктор (вагова категорія до 90 кг), Резнік  Анна(вагова категорія48кг) посіла третє місце, Садівський Олександр (вагова категорія 55кг) опинився на п’ятому місці.

Триватиме напружена підготовка до Чемпіонату України, тому бажаємо терпіння, наснаги, незламної сили волі до нових звершень.

Команда ДЮСШ Білоцерківського району з ДЗЮДО – гідно виступає на змаганнях.

Відбувся турнір з дзюдо, присвячений 11-чю спортивного клубу «Дзюдо - 2002» в м. Жашків Черкаської області. Тренер Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, який тільки другий рік розвиває цей вид спорту в районі, незважаючи на досить малий термін підготовки його вихованців, учні Озернянської ЗОШ постійно стають переможцями та призерами обласних змагань. Юні, але вже амбіційні дзюдоїсти проявили себе найкращим чином. Про це свідчать результати змагань. Золоті медалі в своїх вагових категоріях здобули: Трохимчук Михайло, Киришун Дмитро, Пустовіт Богдан, Жуківська Анжела. Срібні нагороди вибороли Юрченко Ірина та Матусевич Вадим. Бронзовим призером став Земляк Валентин. Маємо надію, що в майбутньому наші спортсмени будуть підвищувати, розвивати свою майстерність, гідно захищати честь Білоцерківського району на всіх змаганнях, а також, пропагандувати такий чудовий вид спорту, як боротьба дзюдо.

В м. Василькові проходив чемпіонат Київської області 2012 року з дзюдо серед молоді, присвячений 80-річчю створення Київської області. Місто Васильків гостинно приймав збірні команди міст, районів, фізкультурно-спортивних товариств і відомств. Близько 200 спортсменів виборювали першість області в різних вагових категоріях. Гідно виступили вихованці Білоцерківської районної ДЮСШ які тренує Віктор Леонідович Горчинськоий на базі Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Бронзовими призерами чемпіонату стали Онопрієнко Марина та Рожко Марина. Четверті місця посіли Гапченко Ганна та Голубець Віктор, Горчинський Сергій здобув п’яте місце. Адже мета змагань підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів та популяризація дзюдо серед дітей та молоді області. Олімпійський вид все більше набирає популярності серед школярів Білоцерківського району