ТРЕНЕРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ

1. Юрковський Артем Володимирович - тренер-викладач відділення футболу;
2. Кривий Валентин Олегович - тренер-викладач відділення футболу;
3. Браганець Михайло Анатолійович - тренер-викладач відділення футболу;
4. Браганець Олексій Анатолійович - тренер-викладач відділення футболу;
5. Кваша Альона Миколаївна - тренер-викладач відділення футболу;
6. Яненко Тетяна Михайлівна - тренер-викладач відділення легкої атлетики;
7. Пташник Григорій Федоровия - тренер-викладач відділення легкої атлетики за сумісництвом;
8. Павлієнко Віктор Миколайович - тренер-викладач за сумісництвом відділення тенісу настільного.
9. Кириченко Руслан Олександрович - тренер-викладач відділення боксу;

10. Горчинський Віктор Леонідович - тренер-викладач за сумісництвом відділення дзюдо;
11. Веремійчук Олена Мефодіївна - тренер-викладач за сумісництвом відділення легкої атлетики;
12. Оскерко Ніна Петрівна - тренер-викладач за сумісництвом відділення легкої атлетики;
13. Андрійчук Олександр Миколайович - тренер-викладач за сумісництвом відділення футзалу;
14. Панасюк Дмитро Олександрович - тренер-викладач відділення боротьби греко-римської;
15. Тулуман Станіслав Володимирович- тренер-викладач за сумісництвом відділення футзалу;
16. Литовченко Олег Сергійович - тренер-викладач відділення важкої атлетики;
17. Нестеренко Костянтин Миколайович - тренер-викладач відділення волейболу;
18. Бочаров Олександр Петрович - тренер-викладач відділення волейболу за сумісництвом;
19. Сапожник Сергій Вікторович - тренер-викладач відділення волейболу за сумісництвом;
20. Мішкова Катерина Олександрівна - тренер-викладач відділення волейболу за сумісництвом;
21. Троценко Віктор Григорович - тренер-викладач відділення легкої атлетики за сумісництвом;
22. Єжова Тетяна Володимирівна - тренер-викладач відділення тенісу настільного за сумісництвом;
23. Ковтун Віталій Володимирович- тренер-викладач відділення тенісу настільного за сумісництвом;
24. Шалабай Вячеслав Олександрович - тренер-викладач відділення баскетболу за сумісництвом;
25. Багмет Максим Олександрович - тренер-викладач відділення волейболу за сумісництвом;
26. Шегда Василь Васильович- тренер-викладач за сумісництвом відділення футзалу;


Форма входу

Календар

«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Друзі сайту