Фізична культура і спорт в Білоцерківськоій районній ДЮСШ

Здоров’я людини нерозривно пов’язане із її заняттям фізичною культурою і спортом, з діяльністю по оздоровленню, підтриманню здорового способу життя.

Білоцерківська районна дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти являється центром спортивно-масової роботи серед учнівської молоді була створена в 1984 році Білоцерківською районною державною адміністрацією за ініціативи начальника відділу освіти - Павла Леонтійовича Нужди (Рішення виконкому Білоцерківської РДА від 26.03.1984р. № 88).


             Першим директором школи було призначено Івана Івановича Горячого.
Який на даний час працює Головою Білоцерківської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
 
         
          З 2004року і по сьогоднішній день тренерсько-викладацький колектив Білоцерківської районної ДЮСШ працює на базі сільських шкіл під керівництвом директора – Яценко Ганни Іванівни, яка сама в минулому була Чемпіонкою України з легкоатлетичного п ятиборства.
 

Організацією спортивного життя району займаються фахівці: тренери, вчителі фізичної культури, інструктори по спорту, працівники органів державного управління фізичною культурою та спортом.

 

До послуг спортсменів діють стадіони в м. Узині, смт. Терезине, та  селах Трушки, Фурси, Шкарівка та ін. Для розвитку футболу задіяно 35 футбольних полів, одне з них із синтетичним покриттям в с. Шкарівці. Для проведення уроків фізичної культури та розвитку волейболу та баскетболу в районі є 36 спортивних майданчиків, 29 спортивних залів про які опікується адміністрація району, яку очолює Вадим Анатолійович Маршалок.

 
 
 

.

 

Традиційними масовими стали в районі Спартакіада серед учнівської молоді, а також серед працівників агропромислового комплексу. Щорічно в спортивно-масових заходах приймає близько 15 тисяч учасників.

 

 

 

За роки існування, а це більше 25 років вихованцями школи були більше 12 тисяч школярів району, 14 з них стали майстрами спорту, 38 кандидатами в майстри спорту, більше 300 спортсменів виконали нормативи І спортивного розряду.

Школа гордиться своїми вихованцями, які досягли спортивних вершин серед них: Барановський Дмитро – рекордсмен України та країн СНД із марафонського бігу, учасник Олімпійських ігор в Афінах. Чемпіонами України з легкої атлетики стали вихованці Білоцерківської районної ДЮСШ брати Куга Дмитро та Євген (в стрибках у довжину), Алмагамбетова Світлана, Калюжна Світлана (в легкоатлетичному кросі), Торхунова Наталія, Мустафаєва Венера, Каленська Олена (в метанні списа), Троценко В’ячеслав (в спринті), Бевзюк Ольга (в баскетболі). Школа гордиться переможцями дитячо-юнацької  ліги України з футболу 2010 року.

 

Лідерами фізичної культури та спорту серед загальноосвітніх шкіл є Узинська ЗОШ №1, Узинська ЗОШ №2, Терезинське НВО, Пилипчанська ЗОШ, Маловільшанська ЗОШ №2, Трушківська ЗОШ.

 

Форма входу

Календар

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Друзі сайту