Новий сезон спортивних змагань розпочато!

12 січня на базі Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулась відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з тенісу настільного, в

в якій взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Білоцерківського району (Узинська ЗОШ №1, Узинська ЗОШ №2, Розаліївське НВО, Узинська ЗОШ І-ІІ ст. №5, НВК «Узинська гімназія», Дроздівська та

Шкарівська ЗОШ), головний суддя змагань тренер-викладач Павлієнко Віктор Миколайович.

Юні спортсмени виборювали нагороди у трьох вікових категоріях серед юнаків та дівчат.

Директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Ганна Яценко нагородила переможців медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації.

Першість Білоцерківського району з шахів, шашок та настільного тенісу.

Узинська ЗОШ №1 знову гостинно відкрила свої двері для юних спортсменів району. 18 січня на спортивній базі школи була проведена першість Білоцерківського району серед загальноосвітніх навчальних закладів з настільного тенісу, шашок, шахів.

Цього року на змагання з’їхалося 18 команд з усього району. Шкільна молодь із захватом виборювала призові місця. Серед шкіл І-ІІІ ступеня з настільного тенісу кращими стали господарі змагань вихованці Узинської ЗОШ №1 вчителя Павлієнка В.М., який був головним суддею змагань. Друге місце посіли учні Іванівської ЗОШ (вчитель Волянський О.М.), третє місце вибороли учні Малоантонівського НВО (вчитель Мішкова К.О.). Серед шкіл І-ІІ ступенів у настільному тенісі кращими були учні Узинської ЗОШ №5 (вчитель Мацюк С.М.). Вихованці Узинської ЗОШ №2 (вчитель Сапожник С.В.)

зайняли перше місце із шахів та шашок серед шкіл І-ІІІ ступеню, друге та третє місце із шахів відповідно посіли команди Шкарівської ЗОШ (вчитель Стельмах О.А.) та Узинська ЗОШ №1, а з шашок друге місце вибороли учні Піщанської ЗОШ (вчитель Чіжов С.С.), третє місце – учні Іванівської ЗОШ. Між школами І-ІІ ступеня кращими з шахів та шашок стала команда Фастівської ЗОШ (вчитель Ковтун В.В.).

Всі результати змагань ідуть в залік ХХІV Спартакіади школярів Білоцерківського району, до закінчення якої юних спортсменів чекає ще багато випробувань з різних видів спорту.

Побажаємо їм удосконалення спортивної майстерності, міцного здоров’я та нових досягнень у спорті та навчанні!