Головна » 2017 » Грудень » 18 » Новини ДЮСШ з дзюдо та боксу
11:35
Новини ДЮСШ з дзюдо та боксу

16 грудня в м. Біла Церква відбувся відкритий  чемпіонат ДЮСШ «Олімп» з дзюдо серед юнаків та дівчат. Юний вихованець Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Голуб Богдан виборов бронзову медаль чемпіонату. Тренує майбутню зірку дзюдо тренер-викладач ДЮСШ Горчинский Віктор Леонідович, який працює на базі Озернянської ЗОШ І-ІІІст.

16 грудня в м. Обухів відбулася відкрита першість Обухівського району з боксу серед юнаків та дівчат.
     Хороших результатів досягли вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи тренера-викладача ДЮСШ Руслана Олександровича Кириченка, знову брати боксери Вишнівський Андрій (вагова категорія 30 кг) і Вишнівський Ілля (вагова категорія 31 кг) вибороли золоті медалі змагань, а також золоті медалі здобули: Кощук Герман (вагова категорія 29 кг);  Коцюба Максим (вагова категорія 63 кг); Імуратова Крістіна (вагова категорія 26 кг). Срібні нагороди вибороли: Горбань Віктор (вагова категорія 54 кг); Смірнов Олександр (вагова категорія 52 кг); Імуратов Денис (вагова категорія 41 кг); Давиденко Максим (вагова категорія 44 кг).