Головна » 2017 » Грудень » 18 » Відкрита першість Білоцерківської районної ДЮСШ з футзалу
10:49
Відкрита першість Білоцерківської районної ДЮСШ з футзалу

Фото Анны Яценко.

16 грудня 2017 року відбулася відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футзалу серед команд юнаків.

Взяли участь п'ять команд.

Змагання проводилися по коловій системі розіграшу.

В результаті трєтє місце зайняла команда Поправськов школи (готував спортсменів Василь Шегда),

друге місце зайняла команда Фурсівськоі школи (тренував команду Валентин Кривий), перемогу здобула команда Узинськоі школи (готували спортсменів брати Михайло та Олексій Браганці.

Кращим гравцем першості визнано Владислава Климчука, учня Поправськоі школи, кращим захисником став Олександр Пашинський, учень Фурсівськоі ЗОШ,

кращим нападником був Ярослав Шаркадій учень Узинськоі ЗОШ 1,

кращим воротарем був Роман Шерихора, а кращим бомбардиром визнаний Денис Навроцький.

Спортсмени переможці та призери змагань нагороджені медалями, а команда переможець кубком відділу освіти Білоцерківськоі РДА, які вручила директор Білоцерківськоі районної ДЮСШ Ганна Яценко.

Переглядів: 419 | Додав: sport | Рейтинг: 0.0/0