Головна » 2017 » Квітень » 7 » Першість з волейболу серед дівчат 7-9 класів
15:38
Першість з волейболу серед дівчат 7-9 класів
06 квітня на базі Узинської ЗОШ №1, проведена відкрита першість Білоцерківської районної ДЮСШ з волейболу серед дівчат 7-9 класів. Ігри були цікавими, захоплюючими та безкомпромісними. За третє місце змагалися команди Гребінківської ЗОШ (Васильківський район) та Дроздівської ЗОШ, перемогу здобули спортсменки Дроздівської ЗОШ (готували команду – тренер ДЮСШ Олександр Бочаров, вчитель та тренер Станіслав Тулуман), срібними прзерками стали учениці Узинської ЗОШ №1 (готував команду вчитель та тренер Віктор Павлієнко), а перемогу здобули учениці Узинської ЗОШ №2 (готував команду вчитель та тренер Сергій Сапожник).

Грамотами в номінаціях відзначені: Кращий гравець першості – Рачінська Катерина учениця Узинської ЗОШ №2, Кращий гравець нападник – Вигівська Мілана учениця Узинської ЗОШ №1, Кращий гравець захисник – Галянт Дарина учениця Дроздівської ЗОШ, Команда Узинської ЗОШ №2 переможець змагань нагороджена кубком та грамотою відділу освіти Білоцерківської РДА, команди призери змагань та кращі гравці нагороджені грамотами, які вручила директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко, побажавши всім учасницям змагань досягнень та перемог в і та в житті.

Переглядів: 353 | Додав: sport | Рейтинг: 0.0/0