Головна » 2017 » Листопад » 7 » Наші боксери переможці та призери Всеукраїнського турніру з боксу!
13:06
Наші боксери переможці та призери Всеукраїнського турніру з боксу!

Фото Анны Яценко.

З 3 по 5 листопада у місті Біла Церква відбувся Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті Курілова В.І. та Косякова С.І., в якому взяла участь команда вихованців відділення боксу Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, під керівництвом тренера-викладача Руслана Кириченка.

Учень Узинської ЗОШ №2 Вишнівський Андрій, у ваговій категорії 30 кг, виборов золоті нагороди, його брат Вишнівський Ілля,  теж учень цього закладу, у ваговій категорії 32 кг – бронзові. Учні Узинської ЗОШ №1 Горбань Віктор та Зароднюк Роман відповідно у вагових категоріях 50 та 37 кг вибороли почесні треті місця. Учень Узинської ЗОШ №2 Присяжний Іван у ваговій категорії  34 кг також виборов трете місце.
Привітаємо наших боксерів з перемогами та бажаємо нових перемог!

Переглядів: 377 | Додав: sport | Рейтинг: 0.0/0