Головна » 2017 » Березень » 27 » Канікули розпочалися змаганнями
15:38
Канікули розпочалися змаганнями

26 березня проведена відкрита першість Білоцерківської районної ДЮСШ з волейболу серед юнаків та дівчат, на базі Узинської ЗОШ №1.

За ІІІ місце змагалися хлопці НВК Узинської гімназії та Поправського НВО (готував команду Василь Шегда), але удача була на стороні учнів НВК Узинська гімназія, друге місце здобули хлопці Узинської ЗОШ №1 (готував команду Віктор Павлієнко), а переможцями стали юнаки Дроздівської ЗОШ (готували команду - Олександр Бочаров, Станіслав Тулуман).

Серед команд дівчат за третє місце змагалися команди Узинської ЗОШ №2 та Поправського НВО, перемогу здобули спортсменки Узинської ЗОШ №2 (готував команду Сергій Сапожник), срібними прзерками стали учениці Дроздівської ЗОШ ( готували команду - Олександр Бочаров, Станіслав Тулуман), а перемогу здобули учениці Узинської ЗОШ №1 (готував команду ВікторПалієнко). Кращими гравцями першості в номінаціях кращий захисник стали: - серед дівчат - Якубець Олександра (Узинська ЗОШ №1), - серед хлопців - Волошин Максиміліан (Узинська ЗОШ №1)

Кращими гравцями першості в номінаціях кращий нападник стали: - серед дівчат – Куцелап Анастасія (Дроздівська ЗОШ), - серед хлопців – Семеняченко Артур (Дроздівська ЗОШ). Команди переможці змагань були нагороджені кубками та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА, а команди призери змагань та кращі гравці нагороджені грамотами та дипломами, які вручила директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко, побажавши всім учасникам змагань досягнень та перемог в і та в житті.

Переглядів: 390 | Додав: sport | Рейтинг: 0.0/0