Головна » Архів матеріалів

11 березня в місті Васильків відбувся чемпіонат Київської області з дзюдо серед молоді 1997-2002 р.р.н, в якому взяли участь вихованці відділення дзюдо Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Горчинський В.Л.). Юрченко Ірина виборола золоті нагороди у ваговій категорії 63 кг та стала чемпіонкою Київської області! Жуковська Крістіна у ваговій категорії 70 кг виборола срібні нагороди, а Рябова Анастасія – бронзові (48 кг). Усі дівчата є ученицями Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст. Вітаємо юних спортсменок з перемогою та бажаємо подолання нових спортивних вершин

Переглядів: 377 | Додав: sport | Дата: 12.03.2017 | Коментарі (0)

11 березня в спортивній школі «Богатир» м. Біла Церква відбулися змагання відкритої першості Білоцерківщини з боротьби греко-римської, в якій взяли участь понад 100 учасників з Білоцерківського, Таращанського, Миронівського, Києво-Святошинського районів та міст Києва і Білої Церкви. На параді відкриття змагань учасників привітав голова Білоцерківської районної ради – Віталій Юрійович Гринчук, побажав учасникам змагань нових спортивних досягнень та вручив 12 комплектів спортивної форми юним спортсменам, вихованцям Білоцерківської районної ДЮСШ учням Терезинського НВО.

Переглядів: 339 | Додав: sport | Дата: 11.03.2017 | Коментарі (0)

24 лютого на базі Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулися фінальні змагання першості Білоцерківського району з волейболу серед збірних команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів, головний суддя змагань Павлієнко Віктор Миколайович, учитель фізичної культури закладу. Цим змаганням передували зональні змагання в яких взяли участь 31 команд з 17 навчальних закладів. З привітальними словами та побажаннями юним спортсменам наполегливості, наснаги і сили для нових звершень та підкорення нових спортивних вершин виступили: голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Васи ... Читати далі »

Переглядів: 349 | Додав: sport | Дата: 25.02.2017 | Коментарі (0)

08 лютого проведено відкриту першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футзалу серед юнаків 2003 р.н. та молодших.

Ігри були цікаві та захоплюючі.

Бронзові нагороди та кубок здобула команда «Узин-2», другими стали отримавши срібні нагороди юні футболісти команди «Узин-1» команди готували тренери-викладачі відділення футболу брати Михайло та Олексій Браганці з учителями фізичної культури Віктором Павлієнком (Узинська ЗОШ №1), Сергієм Сапожником (Узинська ЗОШ №2).

А непереможною була команда молодих перспективних спортсменів з села Фурсів, яка показала хорошу технічну і ... Читати далі »

Переглядів: 326 | Додав: sport | Дата: 09.02.2017 | Коментарі (0)

01 лютого у спортивному залі Фурсівської ЗОШ (директор Шевченко М.І.) другий рік поспіль були проведені змаганя з футнету серед збірних команд юнаків загальноосвітніх навчальних закладів Білоцерківського району.

На урочистому параді відкриття учасники змагань хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів АТО, які загинули за незалежність суверенної України. Юних спортсменів привітала директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Ганна Яценко побажавши вдалих виступів. Головний суддя змагань тренер-викладач відділення футболу ДЮСШ Валентин Кривий оголосив програму та розклад змагань.

Змагання були дуже емоційни ... Читати далі »

Переглядів: 366 | Додав: sport | Дата: 02.02.2017 | Коментарі (0)

28 січня в місті Васильків відбувся чемпіонат Київської області з дзюдо серед кадетів 2000-2002р.р.н, у якому вдало виступила команда дзюдоїстів під керівництвом тренера-викладача Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Горчинського В.Л. Так Юрченко Ірина учениця Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів стала чемпіонкою області в ваговій категорії 63 кг виборовши перше місце, а Трохимчук Михайло став бронзовим призером чемпіонату Київської області.

Вітаємо юних спортсменів з перемогами!
Переглядів: 317 | Додав: sport | Дата: 29.01.2017 | Коментарі (0)

12 січня на базі Узинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулась відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з тенісу настільного, в якій взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Білоцерківського району (Узинська ЗОШ №1, Узинська ЗОШ №2, Розаліївське НВО, Узинська ЗОШ І-ІІ ст. №5, НВК «Узинська гімназія», Дроздівська та Шкарівська ЗОШ), головний суддя змагань тренер-викладач Павлієнко Віктор Миколайович.

Юні спортсмени виборювали нагороди у трьох вікових категоріях серед юнаків та дівчат.

Переглядів: 308 | Додав: sport | Дата: 14.01.2017 | Коментарі (0)

05 січня 2017 року на базі Узинської ЗОШ №1 проведено Різдвяний турнір з волейболу пляжного.

Після урочистого відкриття змагань, головним суддею змагань Костянтином Нестеренком було оголошено програму змагань.

По результатах проведених ігр треті місця зайняли команди Узинської ЗОШ №1 та Узинської №2 в складі яких виступали відповідно: Дарина Рязанцева, Капітоліна Сорокіна та Анна Пазюра, Дарина Горяча. Другими стали: Мілана Ткачук, Мілана Вигівська та Наталія Саченко, Анастасія Байбоза.

Перемогу здобули, спортсменки переможн ... Читати далі »

Переглядів: 374 | Додав: sport | Дата: 05.01.2017 | Коментарі (0)