закладів загальної середньої освіти Білоцерківського району.

На урочистому параді відкриття змагань спортсменів вітали

... Читати далі »

Переглядів: 394 | Додав: sport | Дата: 31.01.2018 | Коментарі (0)

16 грудня в м. Біла Церква відбувся відкритий  чемпіонат ДЮСШ «Олімп» з дзюдо серед юнаків та дівчат. Юний вихованець Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Голуб Богдан виборов бронзову медаль чемпіонату. Тренує майбутню зірку дзюдо тренер-викладач ДЮСШ Горчинский Віктор Леонідович, який працює на базі Озернянської ЗОШ І-ІІІст.

16 грудня в м. Обухів відбулася відкрита першість Обухівського району з боксу серед юнаків та дівчат.
     Хороших результатів досягли вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи тренера-викладача ДЮСШ Руслана Олександровича Кириченка, знову брати боксери Вишнівський Андрій (вагова категорія 30 кг) і Вишнівський Ілля (вагова категорія 31 кг) вибороли золоті медалі змагань, а також золоті медалі здобули: Кощук Герман (вагова кате ... Читати далі »

Переглядів: 408 | Додав: sport | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

15 грудня у спортивному залі Маловільшанської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. (директор Борзенко І.Ю.) відбулися фінальні змагання відкритої першості Білоцерківської району з баскетболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів.

Перше місце в змаганнях серед дівчат виборола команда Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури Горчинський В.Л.),

Фото Анны Яценко. ... Читати далі »

Переглядів: 404 | Додав: sport | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

16 грудня 2017 року відбулася відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футзалу серед команд юнаків.

Взяли участь п'ять команд.

Переглядів: 417 | Додав: sport | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

З 1по 3 грудня в м. Біла Церква відбувся відкритий чемпіонат міста.
Хороших результатів досягли вихованці Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи тренера-викладача ДЮСШ Руслана Кириченка, брати боксери Вишнівський Андрій (вагова категорія 30кг) і Вишнівський Ілля (вагова категорія 31кг) вибороли золоті медалі змагань, срібні медалі здобули Горбань Віктор (вагова категорія 49кг) і Смірнов Олександр (вагова категорія 53кг).

Переглядів: 457 | Додав: sport | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

1-3 грудня відбувся Кубок Києва з пауерліфтінгу та окремих вправ. Здобутки вихованців Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи переповнюють нас гордістю та повагою. Бекетов Руслан здобув перше місце з пауерліфтінгу і в тязі серед юнаків. Коржук Богдан виборов перше місце в становой тязі. Тренує спортсменів тренер-викладач ДЮСШ, майстер спорту Олег Литовченко, який працює на базі Узинської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

Переглядів: 428 | Додав: sport | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

1 грудня у спортивному залі Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футнету серед юнаків (3+3, 2+2, 1+1). В змаганнях взяли участь вісім команд.

Переможцями в трійках стали вихованці команди №1 Фурсівської ЗОШ: Пашинський Олександр; Скоробрещук Сергій; Вірда Давид (тренер-викладач ДЮСШ Кривий В.О.).

Срібним ... Читати далі »

Переглядів: 400 | Додав: sport | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

25 листопада на базі Узинської ЗОШ  відбувся  відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з волейболу серед команд дівчат. В змаганнях взяли участь шість команд Білоцерківського району, а саме  с. Макіівка, с. Поправка, с. Піщана та три  команди з м. Узина.

На урочистому відкритті  змагань спортсменок привітала директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької ... Читати далі »

Переглядів: 403 | Додав: sport | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

24 листопада на базі Узинської ЗОШ №1 відбувся фінальний районний етап Всеукраїнського фестивалю шкільного футболу "Футбольні надії Київщини" серед школярів 1-2 та 3-4 класів.

На урочистому відкритті  змагань юних футболістів привітала директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької школи Ганна Іванівна Яценко та головний суддя змагань Віктор Миколайович Павлієнко. Пролунав Гімн України, змагання оголосили відкритими.

Переглядів: 431 | Додав: sport | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

18 листопада команда боксерів Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом тренера-викладача Кириченка Руслана, взяла участь у відкритій першості Богуславського району з боксу серед юнаків та дівчат. Учениця Тарасівського НВК Ірмуратова Крістіна у ваговій категорії 40 кг виборола перше місце! Вишнівський Ілля у ваговій категорії 31 кг (Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) та Віноградов Матвій – 35,5 кг (Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) також отримали золоті нагороди. Учні Узинської ЗОШ №2 Вишнівський Андрій (30 кг), Присяжний Іван (34 кг), учні Тарасівського НВК Ірмуратов Денис (43кг), Мельник Артем (64 кг), Стороженко Олег (33 кг) та учень НВК «Узинська гімназія» Смирнов Олександр (56 кг) посіли другі місця.

Переглядів: 394 | Додав: sport | Дата: 20.11.2017 | Коментарі (0)